The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive Network


Spoločnosť Executive Dinner

GEN - The Global Executive Network - je nedzinárodným orgnizátorom špičkových stretnutí pre vedúcich pracovníkov spoločností, pre profesionálov zo sféry businessu, ktorý kopíruje súčastné trendy na priemysel zameraných tém vhodných pre management spoločností. Sídlo spoločnosti je sa nachádza vo Wilmingtone, štát Delaware,USA a spoločnosť dosiahla excelentnú reputáciu ako jeden z popredných poskytovateľov špičkových eventov.

Každoročně sa zúčastní viac ako 10 000 hostí (Senior Manažerov) z veľkých korporácií a stredne veľkých spoločností na eventoch siete GEN. Viac ako 1000 eventov pokrývajúcich cez 50 roznych tém je k dispozícii každoročně.

GEN - The Global Executive Network úplne zmenila zposob akým sa exekutíva účastní na podujatiach tohoto typu. Tu je ako to funguje:


Čestný členovia benefitujú z toho, že sú súčasťou tejto exkluzívnej siete.

Eventy sa konajú v USA, Kanade, Južnej Amerike, Austrálii, Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku, Španielsku, Portugalsku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Švédsku, Dánsku, Nórsku, Fínsku, Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Litve, Lotyšsku a Estónsku, Rusku, Bulharsku, Číne, Hong Kongu, Taiwane, Singapure, Malajzii, Thajsku, na Filipínách, v Indii, Indonézii, rovnako ako aj v Južnej Afrike, Egypte, Turecku, Spojených Arabských Emirátoch, Sudáne, Alžírsku, Maroku, Iráne , Iraku, Saudskej Arábii, Jemene, Sýrii, Izraeli, Jordánsku, Libanone, na palestínských územiach, v Kuvajte, Ománe, Katare a Bahrajne .