The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive Network


Vyhlásenie zákazníkov Executive Dinner

"Jednoducho perfektné, program bol veľmi jasný, predstavenie účastníkov veľmi nápomocné, (dozvedeli sme sa kto sú účastníci a aké majú postavenie v ich spoločnostiach apod.), prednášajúci mal 5hviezdičkové vedomosti o prezentovanej tématike, networking a diskuzia boli veľmi užitočné a vidím potenciálne možnosti pre spoluprácu. Jednoznačne to bolo hodné cestovania a stráveného času a teším sa na ďalší podobný event v budúcnosti."

Šéf strategických projektov
Sandvik Mining
www.miningandconstruction.sandvik.com/au

 

"Bol som naozaj ohromený skúsenosťami a kvalitou ľudí, ktorých ste boli schopní zhromaždiť na Executive dinner. Teším sa, až dostanem pozvanie na budúce podujatie, takže môžem získať ďalšie poznatky pre manažerov mojej spoločnosti . Miesto bolo tiež veľmi vhodne vybrané."

Head of Strategic Projects
AXA Insurance (Gulf) B.S.C. (c)
www.axa-gulf.com

 

"Ďakujem za veľkú udalosť.Tokio má veľa spoločenské akcie, ale já si potvrdil, že akcia GEN bola vynikajúca, najmä s ohľadom na výber účastníkov a miestnenia."

Executive Officer
Bosch Corporation
www.bosch.com/worldsite_startpage/en

 

"Ďakujem za včerajší večer.

Dúfam, že budem medzi pozvanými aj v budúcnosti v Holandsku alebo Belgicku."

Global Industry Director EMEA - Logistic Service Providers
TNT
www.tnt.com

 

"Bol to skutočne príjemný večer s veľmi zaujímavými ľudmi!"

Marketing Group Manager
L’Oréal Headquarter, Brazil
www.loreal.com

 

"Potešenie bolo spoločné. Chcem ešte raz poďakovať za toto pozvanie . Nižšie nájdete moje kontaktné údaje. Tiež som dal vizitku  jednému z vašich kolegov. Naozaj oceňujem tento event nielen pre miesto konania kurzu , ale predovšetkým pre kvalitu diskusií, ktorá sa zrodila medzi účastníkmi. V prípade, že budete potrebovať speakera pre budúce eventy na témy bankovníctva, maloobchodného podnikania, alebo okolo inovácie v IT a telekomukiciách , neváhajte a kontaktujte ma a ja vám s radosťou odpoviem pokiaľ mi to môj program dovolí."

CTO Global Banking
BT Global Banking and Financial Markets
www.bt.com/france

 

"Ďakujem za zorganizovanie večere, ktorá bola veľmi príjemná, odpočinková ale takisto provokovala k mysleniu. Večer bol informatívny a bez pochýb pomohol lepšie pochopiť moderné spôsoby riadenia obchodných procesov. Mne osobne sa veľmi páčila atmosféra s relatívne malým počtom účastníkov, takže každý bol zahrnutý do diskuzií a mal šancu počúvať a byt počúvaný.Prednášajúci prezentoval tématiku, ktorá bola úzko spätá s tým čo ma zaujímalo v stručnej a pútavej forme.

Bol som takisto ohromený kalibrom ľudí,ktorí sa účastnili a chceli si vymieňať názory s ostatnými manažérmi z rôznych odvetví. Prosím príjmite môj kompliment za bezchybnú organizáciu a služby- fakt nemôžem doporučiť nič, čím by sa to dalo ešte zlepšiť. Dúfam,že budem súčasťou Vaších eventov v budúcnosti."

Operations Manager
CommScope
www.commscope.com/company/eng/aboutus

 

"Večer som si veľmi užil a bolo to pre mňa prínosom hlavne v oblasti personálných/firemných výziev a myšlienok. Zmes ľudí a odvetví bola dobrá  a veľkosť skupiny znamenala, že bolo možné stráviť nejaký čas s každým účastníkom. Doporučil by som to každému."

CIO
Balfour Beatty Services
www.balfourbeatty.com

 

"It was a great pleasure to meet you and all attendees in such a nice place. The timing and the different moves during the dinner allows very easily to exchange with different persons. Good place, good organization, executive attendees, it all makes it to have a good evening. And I really appreciated this moment."

Responsable SI entité Reporting et International
www.vinci-facilities.com

 

"Bolo mi potešením zúčastniť sa včerajšej večere: Celá show bola nádherná, výborne organizovaná, nikdy som necítil, že som v tejto skupine nový,diskuzia bola taktiež veľmi zdravá a plodná, ľudia boli vrelí a nakoniec som si odniesol poznatky hodné pokladu pre ľudí zo odvetvia služieb.Ďakujem. Thanks,"

CEO
HDIL Entertainment
www.hdil.in

 

"Gratulujem k eventu:

Oceňujem pozvanie a dúfam v účasť na eventoch v budúcnosti."

Diretoria Estratégia, Inovação e Marketing
Suzano Papel e Celulose
www.suzano.com.br

 

"Ďakujem za možnosť prediskutovať aktuálne trendy v oblasti IT. Formát a obsah večere bol efektívny a vskutku produktívny."

Group CIO, Member of the Board
Financial Group BCS
www.bcs.ru

 

"Ďakujem za tento večer,bolo to veľmi zaujímavé!"

Marketing and Business Development General Director – Ecommerce
Walmart Brasil
www.walmart.com.br

 

"Ďakujem za včerajšie pozvanie a všetky ostatné služby. Akcia bola veľmi dobre organizovaná a zoznam hostí bol tiež dobrý.Těším sa, že navštívim viac tkýchto stretnutí. Bol to nádherný večer. Téma diskuzie bola takisto veľmi zaujímavá. Díky ešte raz ."

President – International Operations
CEO – Forbes Professional | Eureka Forbes Limited
www.eurekaforbes.com

 

"Celý event bol výborne organizovaný, akaždý sa cítil veľmi pohodlne a vymieňal si skúsenosti a vytváral nové kontakty."

Marketing Director
Walmart Brasil Ltda.
www.walmart.com.br

 

"Ešte raz vám veľmi ďakujem za pozvanie. Mslím, že event bol veľmi informatívny a dal možnosť prediskutovať bežné veci s našími kolegami."

Group IT & Operations Executive
Peermont
www.peermont.com

 

"Za prvé by som chcel oceniť sposob akým bol oragnizovaný celý tento event.Pre mňa mal tento míting veľký význam. Téma zaoberajúca sa skúsenosťami zákazníkov bola provokatívna, keď prednášajúci pán Vinay Iyer pridal novú perspektívu ako osloviť zákazníka pomocou technológií a ako IT može pomocť organizáciám vytvoriť konkurenčnú výhodu. Interakcia s delegátmi bola na vysokej úrovni a všetci si vzájomne prospeli. Ďakujem za pozvanie a blahoželám GENu k usporiadaniu tohoto úspešného a intelektuálného eventu."

Division Head ( Sales and Marketing )
Wockhardt Limited
www.wockhardt.com

 

"Ďakujeme za pohostenie. Hodnotím to tak, že som si skutočně užil večer a myslím si,že tento event bol organizovaný na najvyššej profesionálnej úrovni.Zvolené témy odrážali súčasné trendy vývoja v IT priemysle a úlohy IT manažerov. Ba čo viac, možnosť výmeny názorov s kolegami s odboru a výmena kontaktov vždy pomáha."

CIO
“Independence” Group of Companies
www.indep.ru

 

"Zdravím! Začiatkom mi prosím dovoľte poďakovať za pozornosť v priebehu GEN mítingu na tému skúseností zákazníkov. Bolo to výborné komunikovať so spektrom ľudí ktorí majú rozdielné myšlienky a skúsenosti! Taktiež som veľmi vďačný, za možnosť stretnúť sa s ľuďmi,ktorých som nemal v mojom “radare”. Toto prinesie nové možnosti pre moje podnikanie.Ďakujem ešte raz za vynaložené úsilie!"

Vice President - Auto Components and Composites
Time Technoplast Limited
www.timetechnoplast.com

 

"My thanks and appreciation for the dinner and meeting last night. I found the interactions very informative and useful."

Country & Sub-Region CIO
ABB South Africa (Pty) Ltd, ZA
www.abb.co.za

 

"Bol to úžasný event zameraný na networking.Som pyšný na to, že som bol pozvaný na Executive Dinner poriadaným spol. GEN- The Global Executive Network. Bol to pozoruhodný networkingový event s význammnými osobnosťami naprieč obchodným hodnotovým reťazcom. Som Vám vďačný za pozvanie na takto kvalitné podujatie vysokého kalibru."

Head - Marketing, Sales and Business Development
Gujarat Gas Company Limited
www.gujaratgas.com

 

"Ďekuji za krásny event. Vážne som si to užil. Prosím Vás o rozšírenie pozvánky v budúcnosti aj na CIO našej spoločnosti."

Chief Technology Officer, Information Technology
Alexander Forbes Financial Services (Pty) Ltd, Group South Africa
www.alexanderforbes.co.za

 

"Na úvod by som chcel poďakovať za pozvanie na meeting s tématikou skúseností zákazníkov. Prezentácia p. Vinaya Iyera a výmena názorov bola veľmi posobivá. Príjemne ma prekvapila starostlivosť venovaná mne ale aj ďalším účastníkom meetingu.Jedlo, miesto a vlastne všetko bolo excelentné ."

Sr. Manager Marketing & Sales
Parksons Packaging Ltd.
parksonspackaging.com

 

"Bolo to super účastniť sa včerajšej večere.Prvý krát som zažil tento format a trošku ma prekvapilo ako efektívne dosiahli svoj cieľ neformálne komunikovať a zároveň si vymieňať názory a to všetko v relaxovanom prostredí. Určite by som to doporučil."

CIO
Airbus Military
www.airbusmilitary.com

 

"Včera to bol s Vami všetkými výborný večer po celých 5 hodín. Získal som ďalšie vedomosti z prezentácie pána Vinaya Iyera a večera bola veľmi dobra s bielym a červeným vínom a dezertami. Bol to užitočne strávený čas so všetkými vysokými predstaviteľmi na trhu, kde sme sa mohli navzájom poznať v priateľskej atmosphere. Za to ďakujem GENu. Prosím pošlite mi snímky pre moje záznamy s kým všetkým som sa stretol spolu s menami a ďalšími údajmi."

Assistant Vice President
Discrete Motion and Automation - Machine services
HEAD - Sales & Marketing. (Motors & Generators)
www.abb.com

 

"Ďakujem veľmi pekne za tento podarený event a možnosť vytvárania kontaktov.Je veľmi cenné vidieť čo si myslia naši kolegovia a čo práve zažívajú. Veľmi rád by som sa zúčastnila každého ďalšieho eventu a taktiež by som veľmi rada pridala nejakú ďalšiu hodnotu."

JD Group Executive – IT Governance
www.jdg.co.za

 

"Bolo to prvé stretnutie tohoto druhu, kde na konci poznáte všetkých účastníkov,ktoré umožňuje získavanie kontaktov, otvorenú komunikáciu a diskuziu na aktuálne témy.Formát eventu je dobrý so zameraním na “otvorenie sa” účastníkov, aby rozprávali o sebe , svojom podniku, iniciatívach a výzvach. Potrebujeme viac takýchto stretnutí pre komunitu CIO, aby sme mohli spoločne interaktívne komunikovať a získať na skúsenostiach iných.Ťeším sa na účasť na ďalšom takomto mítingu."

Acting Head of ICT & Senior Manager, I.T. Applications
Masdar - A Mubadala Company
www.masdar.ae

 

"Thanks for hosting a splendid Dinner Event, revealing provoking insight and rewarding networking."

CIO/Head of BIS-LO-DK & Central Europe
Post Danmark Logistik A/S
www.post.dk

 

"Myslím si, že účastníci boli vybraný veľmi dobre a reprezentovali širokú škálu odvetví."

Head Group Talent Management
OC Oerlikon Management AG
www.oerlikon.com

 

"Ďakujem ešte raz za pozvanie a myslím že to je výborná platforma  pre výmenu a sdieľanie ideí. Dúfam, že sa skoro uvidíme znova."

Executive VP Sourcing & Operations
Groupe Beaumanoir
www.groupe-beaumanoir.fr

 

"Ďakujem za zaujímavý večer.Efektívny sposob networkingu, výmena skúseností z prvej ruky, a získanie novej inšpirácie od kolegov."

Human Resource Manager
H & M HENNES & MAURITZ SA
www.hm.com

 

"Bolo mojím potešením účastniť sa Executive Dinner a dostať sa takto do kontaktu s top manažérmi v odvetví IT.Bolo zaujímavé počuť, že väčšina účastníkov riešia vo svojich organizáciách podobné problem aj napriek rozličnosti zamerania ich podnikania.Hlavná téma a následná diskusia boli veľkým prínosom z hľadiska zdieľania ideí a skúseností.Osobne to považujem za úspešný event a gratulujem usporiadateľom k výberu tém."

Chief Information Officer
Nakheel PJSC
www.nakheel.com

 

"Mnohokrát ďakujem a bolo potešením včera Vás stretnúť. Nižšie prikládam moje kontaktné informácie. Ďakujem za možnosť participovať na včerajšom mítingu. Okrem výborného jedla a pitia som si skutočne veľmi užil konverzáciu na veľmi vysokej úrovni s ostatnými účastníkmi a takisto stimulujúcu prezentáciu sponzora eventu."

Partner
KAYE SCHOLER (Germany) LLP
www.kayescholer.com

 

"Veľmi som si užil tento večer. Prezentácie boli extrémne zaujímvé a konverzácia a diskuzia, ktoré následovali boli živé a nútiace k zamysleniu. Zostanem v spojení s mojími novo vytvorenými kontaktmi aby sme mohli pokračovať v našom dialogu, ktorý tak perfektne začal. Ďakujem ešte razz a možnosť tráviť čas s Vámi a skupinou.Večera bola vynikajúca a nové vzťahy, ktoré som naviazal sú ešte lepšie."

Senior Director Cardiovascular Clinical Development
Daiichi Sankyo Pharma Development
www.dsi.com

 

"Ešte raz ďakujem za verajší krásny event: Stretol som zaujímavých ľudí a užil som si atmosféru a Vašu pohostinnosť!"

Vice President Corporate Human Resources: Gateway Europe South
Schindler Management Ltd.
www.schindler.com

 

"Bol to fantastický večer s GEN. V skutočnosti o veľa predčil moje očakávania: Kvalita účastníkov a diskuzie bola na špičkovej úrovni.Prosím zahrňte ma do ďalšieho vhodného eventu."

General Manager
American Home Assurance Company
www.chartisinsurance.com

 

"Bol to veľmi úspešný event s veľmi zaujímavými účastníkmi. Obzvlášť malá skupina ľudí umožňovala veľmi intenzívnu konverzáciu. Těším sa ďalšiu možnosť účasti."

Head of Corporate Audit
Sky Deutschland AG
www.sky.de

 

"Bol to výborný event! Diskuzia na tému implementácie sociálných sietí bola veľmi výstižná."

Director, Global eBusiness
Chartis
www.chartisinsurance.com

 

"Ďakujem za zorganizovanie včerajšej večere pre exekutívu - excelentná možnosť stretnúť a spojiť sa s kolegami, ktorí čelia podobným výzvam."

Head Corporate Talent Management
Baloise Group
www.baloise.com

 

"Bolo mojím potešením stretnúť Vás osobne na včerajšiej večeri. Potešilo by ma, keby som bol pozvaný na ďalší event v budúcnosti. Bolo to užitočné stretnutie, výborná príležitosť na zdieľanie ideí a networking. Vskutku som si užil tento večer poznávajúcu zaujímavých ľudí. Výber miesta konania, jedlo a pitie bolo perfektné.ďakujem, že ste ma pozvali. Teším san a ďalší event v blízkej budúcnosti."

Senior Internal Auditor
TomTom International BV
www.tomtom.com

 

"Ďakujem za šancu participovať na včerajšeej večeri. Konverzácia, jedlo a prednášajúci boli veľmi dobrý."

Fachanwalt für Bau- und Architektenrecht
Graf von Westphalen, Rechtsanwälte Wirtschaftsprüfer Steuerberater
www.gvw.com

 

"V prvej rade by som Vám chcel poďakovať veľmi pekne za pozvanie. Bola to výborna príležitosť na vytváranie kontaktov."

General Manager & SEO
Assicurazioni Generali SpA - Middle East Regional Office
www.generali-middleeast.com

 

"Ešte raz Vám ďakujem za tento príjemný a informatívny večerv Park Hyatt. Užil som si interakciu s Vašími pracovníkmi a pozvanými hosťami a vytvoril som si pár veľmi zaujímavých kontaktov. Moje hodnotenie: Výborne zorganizované,krásne miesto stretnutia. Páčil sa mi spôsob akým bol každý host osobne predstavený Vašími hosteskami účastníkom v dobe koktejlov. Menovky už niesu v móde, ale určite by to uľahčilo komukáciu."

Managing Director, Global HR Business Partner, Legal & Compliance
UBS AG
www.ubs.com

 

"Bol to veľmi pekný večer a získal som pár dobrých kontaktov.Naučil som sa veľmi veľa a dúfam, že sa budem môcť zúčastniť nejakého ďalšieho eventu. Ak by som mohol hociako pomôcť, zavolajte mi,prosím."

Senior Vice President, Head of Global Regulatory Affairs
Bayer HealthCare
www.bayer.com

 

"Excelentné stretnutie! Veľmi ďakujem za pozvanie."

Managing Director
Novartis Pharmaceuticals Corporation
www.novartis.com

 

"Veľmi ďakujem za zaujímavé stretnutie! Určite sa pokúsim zúčastniť sa na budúcich eventoch od GEN!"

Senior Controller, Finance Medicines Business Planning
F. Hoffmann – La Roche Ltd.
www.roche.com

 

"Ďakujem veľmi pekne za Váš mail a prikládam moje kontaktné detaily. Bolo mi veľkým potešením stretnúť Vás a Vaších kolegov v utorok v reštaurácii Hugo´s. Bolo to veľmi zaujímavé a jedlo bolo výborné.Ďakujem veľmi pekne za pozvanie.Samozrejme by bolo pre mňa prínosom ak by som mohol navštíviť nesledujúci míting."

Lawyer
BEITEN BURKHARDT, Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
www.beitenburkhardt.com

 

"Mnohokrát ďakujem za pozvanie na včerajší míting.Podľa mňa, organizácia, večerný program, výber miesta konania, a limitovaný počet účastníkov umožnilo výbornú interakcia medzi účastníkmi. Ocenil som úroveň a schopnosti ostatných pozvaných účastníkov a mal som možnosť účastniť sa zaujímavej konverzácie a prediskutovať témy, ktoré nás všetkých zaujímali. Večer i večera boli veľmi príjemné pre všetkých."

Senior Manager - Reinsurance
Assicurazioni Generali SpA - Middle East Regional Office
www.generali-middleeast.com

 

"Bolo to jednoznačne privilégiom stretnúť Vás a I ďalších kolegov z businessu. Téma bola veľmi relevantná a vyvolala výbornú konverzáciu. Prosím nezabudnite na mňa pre ďalšie mítingy."

Executive Director, Global Medical Affairs, Medical Disease Lead--Solid Tumors
Celgene Corporation
www.celgene.com

 

"Mnohokrát Vám ďakujem za zorganizovanie úspešnej večere pre exekutívu. Bola to zaujímavá prezentácia s nemenej zaujímavými účastníkmi."

Chief Executive Officer – Nordic Region
aCROnordic A/S
www.ecronacunova.com

 

"Bolo potešením Vás stretnúť a ďakujem za pozvanie. Bolo výborné komunikovať s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi z rovnakého odvetvia. Moje kontaktné údaje sú priložené nižšie."

Associate Director, Global Medical Affairs
Genzyme Corporation
www.genzyme.com

 

"Bolo potešením navštíviť tento veľmi zaujímavý míting na úžasnom mieste. Prezentácia bola veľmi informatívna a užil som si veľa výbornej konverzácie."

Knowledge Management Lawyer
LATHAM & WATKINS LLP
www.lw.com

 

"Ďakujem za pozvanie navštíviť večeru od GEN v hoteli Armani.Považujem večer za veľmi užitočný a jeho rozsah umožnil, že sa mohli všetci návštevníci navzájom stretnúť."

Head of Property & Specialties Underwriting, Personal Lines
Zurich Financial Services, Middle East GI
www.zurich.com/middleeast

 

"Bolo potešením Vás stretnúť, prezentátorov aj manažerov.Večerná prezentácia mi dala dobrý prehľad a pokusím sa zistiť či použijeme toto alebo podobné riešnie. Networking bol perfektný. Ďakujem za excelentný event."

Business Technology Country Lead
Pfizer Danmark
www.pfizer.dk

 

"Ďakujem za nadviazanie kontaktu. Veľmi som si užil stretnúť Vás i ostatných účastníkov. Bolo to výborné zdieľať a vymieňať si pohľady na rozličné témy s ďalšími leadermi. Jedlo bolo výborné tak ako aj prostredie. Veľmi sa teším na ďalšie stretnutia v budúcnosti. Je účasť na týchto mítingoch len na pozvanie, alebo je možné sa zapísať poďla kalendára akcií?"

Director, Medical Affairs
Mannkind Corporation
www.mannkindcorp.com

 

"Ďakujem za Vašu správu.Vskutku to bolo potešením stretnúť sa s Vami na večeri v Porterhouse minulý týždeň. Nižšie prikládam moje kontaktné údaje. Event bol príjemný, výborne zorganizovaný. Bolo to výborné miesto pre networking a považujem to veľmi informatívne a zaujímavé.I doba konania mítingu je vhodná – ani krátka ani dlhá, na to čo bolo preberané. Ťeším sa na ďalšiu návštevu vašeho mítingu v budúcnosti."

Vice President and Head of Clinical Operations
Pearl Therapeutics, Inc.
www.pearltherapeutics.com

 

"Bolo mi potešením navštíviť takýto vynikajúci míting spojený s večerou. Jedlo, miesto konania a ľudia, ktorý na tom pracovali boli veľmi príjemní, profesionálny. Už dlho som nestrávil čas takto kvalitne. Ďakujem."

General Manager, Life & Investment
Gargash Insurance
www.gargashinsurance.com

 

"Užila som si večeru a spojím sa cez LinkedIn s niektorými ľuďmi, ktorých som stretla. Miesto konania eventu bolo vybrané veľmi dobre a jedlo bolo vynikajúce. Ak by sa konal takýto míting v Kodani znova, určite by som zvažovala účastniť sa opäť."

International Clinical Trial Manager
Ferring Pharmaceuticals A/S
www.ferring.com

 

"Ďakujem veľmi pekne ešte raz a pozvanie na tento veľmi informatívny večer, na bezvadnom mieste . Informácia o špičkových funkciách pre vyhľadávanie rozšírila môj obzor o to čo je vastne možné dosiahnúť."

Lawyer
DLA Piper UK LLP
www.dlapiper.com

 

"Večera pre manažérov bola veľmi zaujímavá. Ocenil som menší počet účastníkov v skupine."

Customs Compliance
BMW Group
www.bmwgroup.com

 

"Ďakujem za zorganizovanie tohoto eventu. Dostal som sa do pár veľmi zaujímavých konverzácií a s jedným z účastníkov sme naplánovali naväzujúci míting na prediskutovanie možností spolupráce."

Division New Business
Giesecke & Devrient GmbH
www.gi-de.com

 

"Bolo mi potešením sa s Vami zoznámiť. Ďakujem za pozvanie a možnosť stráviť veľmi zaujímavý večer. Takisto by som Vám chcel poďakovať za perfektnú organizáciu a prednášku plnú informácií p. Kummera. Taktiež som ocenil možnosť diskutovať s ostatnými kolegami na tému večera a I na ďalšie témy. Celkovo to bol veľmi príjemný a zaujímavý večer. Teším san a ďalšiu príležitosť aby sme sa stretli."

Fachanwältin für Bau- und Architektenrecht
Schultze & Braun GmbH Rechtsanwaltsgesellschaft
www.schubra.de

 

"Som vďačný všetkým z GENu za to že ma pozvali. Bolo to nádherné a užitočné stretnutie a teším sa na ďalšie. Dal som jednému z Vaších kolegov moju vizitku a kontaktné informácie možu byť získané z nej."

General Manager - General & Health Takaful
Salama Islamic Arab Ins. Co
www.salama.ae

 

"Dobrý míting so stimulujúcou a zábavnou diskuziou. Navštívil by som ho znova a doporučil ďalším."

Vice President Strategic Projects
Infineon Technologies AG
www.infineon.com

 

"Veľmi ďakujem za pozvnie na Executive Dinner v Hmburgu. Večer som si veľmi užil a zapojil som sa do pár veľmi zaujímavých diskuzií. Páčilo sa mi vytvorenie menšej skupiny z rozličných odvetví spojených spoločnou témou. Teším sa na návštevu ďalšieho eventu v budúcnosti."

Head of Corporate Development New Media
Otto Group
www.ottogroup.com

 

"Ďakujem veľmi pekne za pozvanie a milý e-mail. Užil som si večeru a zaujímavú prezentáciu a taktiež som stretol niektorých bývalých kolegov."

Lawyer
KPMG Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
www.kpmg-law.de

 

"Ďakujem za perfektný večer. Fakt som si užil rôznorodosť členov skupiny a oboznámil som sa s ich úlohou a krátkodobými plánmi.Určite bolo dobré mať dlhšiu fázu predstavenia, ktorá ponúkla širší pohľad na ďalšie odvetvia a stav mysle stratégov v porovnaní s veľmi peknými ale krátkymi rozhovormi so susedmi pri stole počas excelentného jedla."

Vice President, Corporate Strategy Development & Implementation
Beiersdorf AG
www.beiersdorf.com

 

"Veľmi pekne Vám ďakujem za pozvanie na večeru. Bolo to výorne zorganizované a stretol som veľmi zaujímavých ľudí. Výmena názorov s ďalšími vysoko postavenými manažérmi, ktorí majú podbné vzdelanie naskytlo možnosť výmeny skúseností a možnosť získať cenné impulzy pre budúci projekt management."

International Urban Mobility Project Director
Europcar International
www.europcar.de

 

"Ešte raz Vám ďakujem za plodné a zaujímavé diskuzie na ktorých som sa účastnil. Ocenil som skúsenosti a kvality všetkých účastníkov. Naviac situovanie mítingu k Jacobovi bolo veľmi príjemné."

Head of Operations Management
HSH Nordbank
www.hsh-nordbank.com

 

"Moje hodnotenie: bol to veľmi dobrý event, žiaden agresívny predaj, dostatok času na networking a skupina vytvorená zo skutočných top manažérov a dobrý a zaujímavý obsah prezentácie - vskutku to naplnilo moje očkávania!"

Head Global Procurement Finance and Control
Nokia Siemens Networks
www.nokiasiemensnetworks.com

 

"Chcel by som vám znova poďakovať za tento večer konaný v Hyatt v Paríži. Všetko bolo perfektné: Prednášajúci mal veľmi zaujímavy projekt a určite zlepší procedúry v klinickom testovaní, ľudia boli taktiež sympatický, výmeny názorov boli obohacujúce... A na koniec nemenej doležité zistenie, že organizácia bolo perfektná a tiež hotel, večera, Vaše uvítanie... To je to čo ma spontánne napadlo a budem Vás informovať v prípade, že by som mal ešte niečo ďalšie."

Drug Safety Physician
Schering Plough
www.merck.com

 

"It was pleasure attending the meeting, we had very fruitful discussions."

Director, Clinical Development
GlaxoSmithKline
www.gsk.com

 

"Bolo mi potešením Vás stretnúť a oceňujem, že som  mohol byť súčasťou večere pre manažérov-Executive Dinner. Networking  s ďalšími manžérmi bol veľmi užitočný a výmeny názorov živé. Ďakujem."

Senior Vice President, Project & Process Management
Global Brands, adidas Group
www.adidas.com

 

"Bolo mi potešením účastniť sa tejto manažerskej večere. Organizácia bola fantastická, prostredie nádherné a účastníci na vysokej úrovni. Bolo veľmi zaujímavé diskutovať s ľuďmi z iných spoločností s podobnými problémami a záujmami aké máme v tej našej,v oblasti klinického vývoja. Riešenie prezentované rečníkom večera bolo taktiež velmi zaujímavé a je hodné ďalšieho výskumu. Videl som ako to funguje tam na mieste a videl som potenciál a flexibilitu dostatočnú pre prisposobenie naším potrebám."

International Study Manager
Internal Medicine Therapeutic Division

 

"Event od GEN- The Global Executive Network som si veľmi užil a bol pre mňa neocenitelnou príležitosťou stretnúť sa s ďalšími členmi môjho odvetvia s ktorými prebiehala zaujímava a poučná debata. Skutočne by som doporučil aj ďalším manažérom tieto podujatia jako veľmi hodnotnú skúsenosť, ktorú som si užil."

Mark Day
Executive Director, Simplyhealth Group
www.simplyhealth.co.uk/sh/pages/homepage.jsp

 

"Chcel som Vám napísať iba krátky email aby som poďakoval Vám a Vašemu týmu za veľmi užitočný večer minulý týždeň. Skutočne som bol veľmi milo prekvapený úrovňou eventu a taktiež pohostinnosťou. Jediné čo ma napadlo je, že čas vyhradený na diskuziu bol krátky a vyskytlo sa pár vecí na ktoré by som chcel počuť názor skupiny, ale čas letel veľmi rýchlo. Prosím poďakujte za mňa všetkým zúčastneným."

S pozdravom,

Pete Hampson
European eCommerce Product Manager, ACE European Group
www.acegroup.com/eu-en

 

"Ďakujem veľmi pekne za updateovaný zoznam záznamov účastníkov. Event v Zürichu ma presvedčil o tomto:veľmi dobra organizácia, krásne prostredie v Guild Hall, s dobrým jedlom a excelentnými nápojmi, dostatočný čas na networking a zaujímavé predstavenie účastníkov a krátka prezentácia od sponzorov. Veľké ĎAKUJEM za to, že som mohol byť pri tom."

Urs D. Schmid
Manager, motor vehicle business collaborations

 

"Pre mňa to bol veľmi zaujímavý event.Podľa mňa počet účastníkov bol práve akurát v zmysle, že sa podarilo vyhnúť atmosfére anonymity. Bola to dobrá príležitosť pre výmeny názorov s ďalšími účastníkmi a taktiež s prednášajúcimi. Program zhustených prednášok zaručil, že to nebolo nudné a bolo vysvetlených mnoho aspektov tejto témy. Miesto konania bolo zvolené veľmi dobre – nachádzalo sa v centre mesta, a občerstvenie v dobách prestávok a záverečná večera podtrhli tento výnimočný večer. Určite Vás doporučím ďalším, pretože ste schopný ponúknuť kompaktný pohľad na kľúčové aspekty problému a ponúknuť relevantné riešenia, ktoré sú na trhu a taktiež, pretože atmosféra bola veľmi príjemná."

Zástupca najväčšiej európskej poisťovne

 

"Celkovo som si večer veľmi užil a Vašu spoločnosť ako organizátora eventov by som hocikedy doporučil z týchto dôvodov:

Z hľadiska obsahu: Na rozdiel od podobných eventov od iných organizátorov u Vás nieje účastník zmätený ešte viac ako bol pred tým a nemá v hlave milion nových otázok. Miesto toho dostane odpovede a riešenia a takisto kontakt s kompetentnými partnermi."

EDP Manager of an electronics producer

 

"Rád by som Vám dal nejaký feedback ohľadne veľmi poučného workshop na tému IT riešení pre projektových manažérov. Prednášajúci boli veľmi kompetentný a orientovaný na prax a priniesli kvalitný pohľad na problém bez zbytočného zaoberania sa koncepciou produktu. Podarilo sa mi taktiež vytvoriť si zaujímavé nové kontakty. Technické vybavenie bolo na veľmi dobrej úrovni a atmosféra bola veľmi príjemná. Celkovo hodnotím workshop veľmi pozitívne."

Harald Pulger
Project Manager, IT Solutions
WINTER AG

 

"Úprimne Vám ďakujem za včerajší večer. Vážne to bol veľmi úspešný event! Vaša organizácia a prezentácie boli veľmi profesionálne a ostatní účastníci boli takisto veľmi zaujímaví, takže budúci networking bude kvalitný. Zo Švajčiarska Vám prajeme len to najepšie! S úctou,"

Head Global Associate Program
Reprezentant medzinárodnej poisťovacel spoločnosti

 

"K včerajšiemu eventu: Organizácia bola výnimočná. Od otvorenia, privítania s dodržiavaním harmonogramu až k skupinovej večeri, to bol veľmi úspešný event. Mnohému som sa naučil a bolo to pre mňa veľmi poučné. Akurát prvá prezentácia ma viac zmiatla ako poučila.

Tktiež som ocenil aké ľahké bolo diskutovať s ostatnými účastníkmi. Na mnohých iných podobných podujatiach je príliš mnoho účastníkov a cez prestávky každý telefonuje a …, takže získať kontakty je skoro nemožné. V skrátke: Veľmi úspešný event! Využil soma aj pick up službu. Bolo to zorganizované len pre tento event a fungovala perfektne. Veľmi sa teším na ďalší míting."

Helmut Hopper
Global IT Manager

 

"Chcel by som Vám poďakovať za pozvanie na Executive Dinner zo 16. Októbra 2008 v Mnichove. Veľmi som si ho užil, od organizácie cez živú atmosféru, zaujímavých hostí a krátke prejavy až po prvotriednu večeru. Bude mi potešením doporučiť váš concept ostatným. S úctou,"

Reprezentant poisťovacej spoločnosti

 

"Ďakujem za pozvanie na včerajší workshop. Diskuzia priniesla nielen zaujímave produkty ale aj metódy, nastavovanie cieľov, potenciál pridanej hodnoty, a taktiež boli súčasné a kompetentné. Z tohoto hľadiska som rád, že dopredu prezentované otázky boli prediskutované veľmi dôkaldne. Nakoniec musím ešte vyzdvihnúť perfektnú organizáciu a prezentáciu, ktorá prispela k tomuto profesionálnému eventu. Workshopy tohoto typu sú určite atraktívnou alternatívnou cestou ako vytvoriť záujem bez nutnosti návštev únavných predajných výstav a trhov."

Ulrich Neysters
Applications Consultancy / SAP Competence Centre, Development

 

"Užil som si míting ,ktorý sa konal 21 augusta 2007 vo Frankfurte a to z mnohých dôvodov. Bolo možné sa dozvedieť mnoho informácií o danom subjekte v zhustenom formáte a porovnať rôznych dodávateľov aspoň približne. Intenzívnejšia výmena názorov bola možná vďaka obmedzenému počtu účastníkov.V rovnakom čase som bol schopný sám rozpoznať základne podmienky. A na koniec by som chcel vyzdvihnúť dobrú organizáciu a pozorný tým, ktorý prispel k pozitívnej atmosfére."

Thomas Kathmeyer

 

"Veľmi som si užil Váš event z týchto dovodov:

IT Manager finančnej skupiny

 

"Ďakujem Vašemu týmu a pánovi Hegimu. Áno máme veľa pozitívnych vecí, ktoré by sme Vám chceli povedať: živá neprestavajúca pozornosť Vašeho týmu, fantastické miesto konania, dobre umiestnené prezentácie so správnym mixom informácií. Rychlé prepojenie medzi prednášajúcími a účastníkmi, výborný záverečný program. Účastníci musia byť vybavený výdržou, ale pre tento dôvod je vždy mnoho dynamiky na sále. Perfektné prezentácie."

Reprezentant spoločnosti zaoberajúcou sa datami a infraštruktúrou