The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive Network


GEN Slovakia Executive Dinner

GEN- Svetová sieť exekutívy - je nedzinárodným orgnizátorom špičkových stretnutí pre vedúcich pracovníkov spoločností,pre profesionálov zo sféry businessu, ktorý kopíruje súčastné trendy na priemysel zameraných tém vhodných pre management spoločností. Sídlo spoločnosti je sa nachádza vo Wilmingtone, štát Delaware,USA a dosiahol excelentnú reputáciu ako jeden z popredných poskytovateľov špičkových eventov.

Každoročně sa zúčastní viac ako 10 000 hostí (Senior Manažerov) z veľkých korporácií a stredne veľkých spoločností na eventoch siete GEN. Viac ako 1000 eventov pokrývajúcich cez 50 roznych tém je k dispozícii každoročne.

Eventy sa konajú v USA, Kanade, Južnej Amerike, Austrálii, Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku, Španielsku, Portugalsku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Švédsku, Dánsku, Nórsku, Fínsku, Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Litve, Lotyšsku a Estónsku, Rusku, Bulharsku, Číne, Hong Kongu, Taiwane, Singapure, Malajzii, Thajsku, na Filipínách, v Indii, Indonézii, rovnako ako aj v Južnej Afrike, Egypte, Turecku, Spojených Arabských Emirátoch, Sudáne, Alžírsku, Maroku, Iráne , Iraku, Saudskej Arábii, Jemene, Sýrii, Izraeli, Jordánsku, Libanone, na palestínských územiach, v Kuvajte, Ománe, Katare a Bahrajne.

Learn moreLearn more about GEN